O nas Line-X Warszawa ANB


 
 Nasza firma ANB Sp. z o.o. świadczy usługę pokrywania produktem Line-X w Warszawie, Mazowszu oraz w całej Polsce. Posiadamy certyfikowaną kadrę, która doradzi i zapewni najwyższą jakość usługi poliuretanową powłoką ochronną. Robimy natryski antykorozyjną powłoką poliuretanową LineX na samochody dostawcze, pick-up'y, łodzie i nie tylko. Zabezpieczamy przed uderzeniami, ścieraniem paki oraz karoserie produktem Line-X, dzięki czemu nie dochodzi na nich do uszkodzeń oraz rys.
 
Grupa ANB została założona w 1992 roku i opiera się na kapitale polsko-belgijskim.
Posiadamy spore doświadczenie w handlu specjalistycznym głównie związanym z przemysłem. Dzięki oferowanemu przez naszą firmę profesjonalnemu doradztwu powodujemy zadowolenie naszych klientów. Ich satysfakcja przekłada się na nasz regularny coroczny rozwój
.


Reprezentujemy wielu zagranicznych producentów i cały czas wprowadzamy innowacyjne produkty na polski rynek. Zaufały nam takie koncerny jak General Electric, RIDGID, DeWalt czy Bosch.
 
Do naszych klientów należą m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera, Sejm i Senat, Sąd Najwyższy, Ministerstwa, Polskie Koleje Państwowe, Europol Gaz, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, uniwersytety, kościoły, urzędy gmin oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego.
 

 


Naszą pracę oprócz klientów, doceniają też inni przedsiębiorcy. 

 

 

 

Siedziba ANB


Siedziba ANB przy ul. Ostrobramskiej 91

ANB Ostrobramska

Budynek Grupy ANB przy ul. Ostrobramskiej 95
ANB magazyn i serwis

Magazyn i serwis ANB przy ul. Zerzeńskiej 36ANB Sp. z o.o.

Zerzeńska 36, 04-787 Warszawa,


SĄD REJONOWY dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000038402, NIP 526-000-68-93, REGON 011045913
GIOŚ E0002200WBW
pixel