Przykłady zastosowań Line-X

Poniżej opisujemy przykłady zastosowań dla powłoki Line-X.  Tak naprawdę liczba potencjalnych zastosowań dla LINE-X jest ogromna. Praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu znajdzie się dla niego zastosowanie. Jest to świetne zabezpieczenie powierzchni, który świetnie sprawdzi się również jako odnowa zniszczonych już elementów. Poniżej podajemy przykładowe zastosowania dla powłoki Line-X . Zachęcamy do przyjechania do nas i obejrzenia naszych wykonań LineX na żywo w Warszawie.

   


Zabezpieczenie samochodów dostawczych

 

Komory ładunkowe łatwo ulegają uszkodzeniom. Popularnie stosowane sklejki nie mają szans w porównaniu z powłoką Line-X. Nasza powłoka jest lepsza pod każdym względem:

  • ochroni auto przed uszkodzeniami i zarysowaniami
  • zamortyzuje obijanie przewożonych towarów
  • jest łatwa w umyciu 
  • stanowi wodoszczelną, hermetyczną strukturę bez potrzeby modyfikacji auta i nie raz tracenia przy tym gwarancji producenta
  • dopuszczona jest do kontaktu z żywnością
  • ochroni auto przed korozją i znacznie wydłuży jego żywotność i wartość przy przyszłej sprzedaży
  • zapewnia właściwości antypoślizgowe
  • zajmuje mniej przestrzeni ładunkowej

Odnowa zniszczonych powierzchni

 

Dzięki prostocie aplikacji i zaawansowanych chemicznie właściwościach Line-X jesteśmy w stanie odnowić praktycznie każdą powierzchnię i w prosty sposób sprawić, aby wyglądała jak nowa, fabryczna struktura. Jednocześnie zapewniając przy tym wszystkie korzystne właściwości opisane w pierwszym punkcie.

 


 

Zabezpieczenie karoserii

 

Dzięki użyciu Line-X można również zabezpieczyć karoserię. Ochronimy ją przed zadrapaniami, rdzą i w wielu wypadkach przed drobnymi wgnieceniami. Uzyskamy przy tym również bardzo interesujący efekt estetyczny.   

 

 


Zastosowanie przemysłowe

 

Dzięki swojej wysokiej jakości Line-X ma zastosowanie również w wielu dziedzinach przemysłu. Może służyć jako zabezpieczenie i uszczelnienie np. powierzchni betonowych, rurociągów czy dachów. Również jako pokrycie i odnowienie posadzek przemysłowych, ścieżek na halach i wzmocnienie wszelkiego rodzaju konstrukcji.

 pixel